Startuje konkurs fotograficzny - 8 edycja "Legenda Morska w Obiektywie 2023"

Zapraszamy do udziału w 8. edycji konkursu fotograficznego z cyklu "Legenda Morska w Obiektywie"!   Konkurs "Legenda Morska w Obiektywie 2023" skierowany jest do pasjonatów fotografii morskiej, w tym ukazującej przemysł morski, sporty wodne i turystykę morską. Założeniem konkursu jest kreatywne zaangażowanie mieszkańców, jak i turystów przyjeżdżających do Gdyni. Do Konkursu można nadsyłać prace z podziałem na następujące kategorie:

 

Zapraszamy do udziału w 8. edycji konkursu fotograficznego z cyklu "Legenda Morska w Obiektywie"!

Konkurs "Legenda Morska w Obiektywie 2023" skierowany jest do pasjonatów fotografii morskiej, w tym ukazującej przemysł morski, sporty wodne i turystykę morską. Założeniem konkursu jest kreatywne zaangażowanie mieszkańców, jak i turystów przyjeżdżających do Gdyni. Do Konkursu można nadsyłać prace z podziałem na następujące kategorie:

·       PNM - "Praca na Morzu" - kadry obrazujące pracę związaną z morzem, w tym ludzi i pracę związaną z szeroko pojętą gospodarką morską
(np. stocznie, szkutnictwo, rybo
łówstwo, okrętownictwo, praca na statkach, badania morskie, żegluga morska, prace na platformach morskich - możliwe fotografie spoza Gdyni)

·       DM - "Detal Marynistyczny" - kadry, fotografie, które odkrywają i eksponują w niezwykły sposób morskie artefakty,
w tym m.in. elementy marynistyczne dekoracji budynków, fasad, statków i okr
ętów (możliwe fotografie spoza Gdyni)

·       WMB - "Wakacje Morskie nad Bałtykiem", w tym współczesne klimaty nadmorskiego wypoczynku w Gdyni, Trójmieście oraz Morza Bałtyckiego (fotografie wyłącznie z 2 ostatnich lat).
Wskazanie na ró
żne formy wypoczynku, także aktywnego czy alternatywnego.

·       KP - "Klimaty Przedwojnia" - reportaż w klimacie fotografii nostalgicznej, lub/i retro fotografii, z Gdyni (ok 3-5 fotografii), zarówno miejsc, wnętrz obiektów, budynków,
jednostek morskich, przestrzeni publicznych, plenerów fotograficznych, teatralnych.

·       LMP - "Legenda Miasta i Portu" - kadry oraz zestawy fotografii, prezentujące najciekawsze miejsca oraz atrakcje tak miasta Gdyni, jak i Portu morskiego

·       ŻI - "Żeglarskie Inspiracje" - kadry z pokładu jachtów, łódek sportowych, w tym regat, wypraw i zlotów żeglarskich.

Mile widziane kadry o temacie "edukacji żeglarskiej" (możliwe fotografie spoza Gdyni)

Szczegóły sposobu składania prac w regulaminie.

REGULAMIN Konkursu oraz Karta Zgłoszenia:
arg.gdynia.pl/do_pobrania.html

Uczestnik może nadesłać w formie cyfrowej do 5 zdjęć w każdej kategorii - łącznie 30 fotografii. Prace konkursowe można składać na dwa sposoby:

Osobiście (wraz z "Kartą zgłoszenia").

Praca w godz. 9:00-16:00 przyjmujemy w biurze konkursu (biuro projektów organizatora)

Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.

Pl. Grunwaldzki 2 (pokój 0.01)

81-372 Gdynia

Prace konkursowe można przesyłać także drogą elektroniczną.

Za pośrednictwem portalu wetransfer.com (bezpłatny transfer do 2 GB) na adres e-mail: konkurs(at)arg.gdynia.pl (z załączoną „Kartą Zgłoszenia”).

Prace w godz. 9:00-16:00 przyjmujemy w biurze konkursu

fot. Małgorzata Szura-Piwnik


A+  A-